+18

2017 ја почнуваме 20 секси гифчиња од DOUTZEN KROES

Напишано од Нино

Нема потреба од увод на статијата, зошто знаеме дека сте тука само поради DOUTZEN.

Затоа, уживајте –

1. 

giphy (3).gif

2. 

giphy (5).gif

3.

giphy (4).gif

4. 

tumblr_mnggkcqLst1s4khlyo1_500.gif

5. 

214f73e50adefeefe69c74cb3e8cd0f9.gif

6. 

tumblr_mgc2elnhCm1rd11tco1_400.gif

7. 

tumblr_mdg1qrRGwQ1ry5czdo1_500.gif

8.

tumblr_mdyrmwUF671rchw7ao1_500.gif

9.

tumblr_mn7er4w1lK1s4khlyo1_500.gif

10.

tumblr_mwo7wpXA0k1r0cjp7o1_500.gif

11.

ezgif.com-d98627e444.gif

12.

ezgif.com-dfd3a594f4 (1).gif

13.

tumblr_nbnu5dJfi11tomkcno3_500.gif

14.

tumblr_mp9ye0dWBR1qjdr2ho1_500.gif

15.

tumblr_mnggmbJSwH1s4khlyo1_500.gif

16.

giphy (1).gif

17.

Doutzen_Kroes_Victorias_Secret_39.gif

18.

giphy (6).gif

19.

tumblr_m61l7jwf9y1r2a24bo1_500.gif

20.

giphy (2).gif

За авторот

Нино

Нино е алфа и омега за техничкиот дел, неговата работа е одржувањето на моторот кој го движи Friday. Кога не работи на Friday обично дизајнира сајтови во Why Not Communications, прописно навлечен на сите серии кои вклучуваат магии и змејови обожава кафе и музика. Доколку нешто не функционира на Friday како би требало или вашиот банер доцни со поставување тој е човекот кој би требало да го обвините :)