Водич за патување

Букирај го твојот одмор Booking.com, а во исто време и профитирајте со Cashback World

Напишано од martin

Летната сезона е во полн ек, и повеќето од нас веќе уживаат на некоја преубава песочна плажа и уживаат со своите најблиски. Дали вие се одлучивте каде ќе заминете ова лето? За да го добиете летувањето какво што го посакувате, прво треба да го одберете идеалното место.  Без разлика дали тоа е поблиската опција до Грција или пак некоја од подалечните дестинации, Booking.com е дефинитивно најдоброто место преку кое може да најдете сместување за сечиј вкус.

Booking.com е еден од најголемите Трговски Партнери на Cashback World и со секое букирање, вие добивате Cashback & Shopping Points.

Важна информација која треба да ја знаете: Кај овој Трговски партнер, ќе се земе нето вредноста на Вашето купување како основа за пресметката на Вашите предности од купувањето, бидејќи ова е стандардната исплата на овој Трговски партнер.

Направете го ова лето незаборавно!

За авторот

martin