Селебрити

Calvin Klein кампањата која е моментален хит во светот

Американската модна куќа Calvin Klein, ја претстави својата нова кампања за CALVIN KLEIN UNDERWEAR и CALVIN KLEIN JEANS за пролет/лето 2018. Слоганот на кампањата е #MYCALVINS – Our Family. #MYCALVINS, бидејќи најголеми ѕвезди во кампњата се девојките Кардашијан.

За авторот

martin

1 Коментар