Селебрити

Дали знаете кој е најмодерниот рапер на денешницата?

Напишано од Пјер

Се разбира дека станува збор за Asap Rocky, раперот кој секојдневно ги разубавува насловните страници на големите познати машки модни магазини. Човекот едноставно има дарба, и комбинира се и сешто. Можете да го видите во шарени хипстерски комбинации, можете да го видите на отварање на нови локации на лудите брендови од типот на Supreme и Bape, но можете да го видите и како комбинира формален моден стил на ниво на агентот 007. Следете ја инстаграм странава која е посветена на неговиот стил, детално разгледајте ја галеријата во продолжение, и ископирајте некој негов стил во блиска иднина –

За авторот

Пјер