+18

Дама на денот – Olivia Culpo

Напишано од martin

Olivia Culpo ни доаѓа од Њујорк, и важи за една од најатрактивните на Инстаграм. Прошетајте малку низ нејзиниот профил и уживајте.

Breakfast please 😛

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

💞💞 @makeupbyliz @justinemarjan

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

🙂

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

take me back to the beach!

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

За авторот

martin