+18

Девојка на која нема да може да и одолеете – Алексис Рен

Напишано од martin

Младата 20 годишна манекенка Алексис Рен, за многу кратко време стана една од најпопуларните девојки на Инстаграм. Таа е израсната во Калифорнија, од мали нозе го обожава спортот, сурфањето и скејтбордингот се нејзина најголема опсесија.

Денес таа важи за една од највлијателните и најзгодните девојки на Инстаграм. Во продолжение погледнете зошто е тоа така.

brb

A post shared by ALEXIS REN (@alexisren) on

🌹

A post shared by ALEXIS REN (@alexisren) on

when the coffee kicks in 🙆🏽

A post shared by ALEXIS REN (@alexisren) on

make peace with your broken pieces

A post shared by ALEXIS REN (@alexisren) on

a feeling

A post shared by ALEXIS REN (@alexisren) on

За авторот

martin