Селебрити

Дружба со Нил Патрик Харис во неговиот неверојатно кул дом

Напишано од Нино

Погледнете едно интересно видео во кое Нил Патрик Харис одговара набрзина неколку прашања додека минува во неговиот кул дом. Од сопствен бар до домашно кино.

За авторот

Нино

Нино е алфа и омега за техничкиот дел, неговата работа е одржувањето на моторот кој го движи Friday. Кога не работи на Friday обично дизајнира сајтови во Why Not Communications, прописно навлечен на сите серии кои вклучуваат магии и змејови обожава кафе и музика. Доколку нешто не функционира на Friday како би требало или вашиот банер доцни со поставување тој е човекот кој би требало да го обвините :)