Музика Селебрити

Дури и Drake го разбира есенскиот моден стил

Напишано од Пјер

Drake можеби е смешно типче, но неговиот есенски стил на јакни е за респект. Проверете го неговиот гардеробер, и одберете нешто фраерско

За авторот

Пјер