Најново

Џеред Лето е новото заштитно лице на колекцијата на очила од Carrera

Напишано од martin

Carrera е еден од најпознатите светски брендови на очила за сонце, а во нивната најнова кампања, како заштитно лице може да се види еден од најпознатите холивудски актери, Џеред Лето.

Станува збор за една ретро колекција иснпирирана од 60-тите години, но сепак со модерен и иновативен изглед. На нив може да се видат детали кои даваат доза на софистицираност.

За авторот

martin