Хотели

Хотел на Миконос кој вреди да се погледне

Станува збор за хотелот Myconian Avaton resort кој се наоѓа во Миконос на Елиа плажата. Од неверојатните апартмани со прекрасен поглед кон морето, може да ви застане само здивот. Сите соби имаат елегантни купатила и тераси опремени со џакузи. Освен тоа, гостите исто така може да уживаат и во парни бањи, спа и теретана. Погледнете ја галеријата и ќе видите дека збориме за рајот на земјата!

За авторот

martin