Серии

Конор Мекгрегор ќе биде дел од ‘Game of Thrones’?

Напишано од Нино

Суперѕвездата и шампионот во UFC Конор Мекгрегор можеби ќе биде дел од најпозната серија во светот во моментов, ‘Game of Thrones’. Според некои информации кои излегоа во јавноста, екипажот на ‘Game of Thrones’ фрлиле око на Мекгрегор да се појавува во една од престојните сезони на серијата на HBO. Тие се надеваат дека Конор перфектно ќе се вклопи во серијата. Иако сеуште точно не е наведена улогата на Мекгрегор, дури и да има некоја помала споредна улога, тој ќе биде од огромно значење за серијата и за нејзината публика.

 

За авторот

Нино

Нино е алфа и омега за техничкиот дел, неговата работа е одржувањето на моторот кој го движи Friday. Кога не работи на Friday обично дизајнира сајтови во Why Not Communications, прописно навлечен на сите серии кои вклучуваат магии и змејови обожава кафе и музика. Доколку нешто не функционира на Friday како би требало или вашиот банер доцни со поставување тој е човекот кој би требало да го обвините :)