Фитнес

Лесна вежба која ги отстранува болките во грбот

Напишано од Нино

Сетете се само како бебињата си играат со стапалата додека не проодат. Е тоа е вежбата за вас….

Причините за болка во грбот се различни, но секако се многу непријатни. Иако постојат разни вежби за грбот и половината, сепак одлучивме да ви понудиме една која ќе го реши вашиот проблем со болките.

Погледнете ги инструкциите во видеото и применувајте ја вежбата секојдневно, болките ќе исчезнат…

Денар.мк

За авторот

Нино

Нино е алфа и омега за техничкиот дел, неговата работа е одржувањето на моторот кој го движи Friday. Кога не работи на Friday обично дизајнира сајтови во Why Not Communications, прописно навлечен на сите серии кои вклучуваат магии и змејови обожава кафе и музика. Доколку нешто не функционира на Friday како би требало или вашиот банер доцни со поставување тој е човекот кој би требало да го обвините :)