Троши

Моден водич: Неколку идеи за зимскиот шопинг кој ни следува!

Напишано од martin

Уште многу малку ни остана од крајот на годината. дојдовме до период кога сите сме преокупирани со тоа што да носиме на новогодишните прослави, па затоа ние се решивме да ви дадеме неколку предлози на модни парчиња од брендот Springfield со кои одлично ќе го надополните вашиот стил.

Сите овие парчиња се од најновата есен/зима 2017 колекција на брендот, па доколку сте срепмни за шопинг, веднаш во Springfield!

 

За авторот

martin