Апликации Задолжително

Најфраерските 6 Инстаграм профили во Македонија

Напишано од Пјер

Како што можеме да видиме, последниве години, Инстаграм профилите стануваат на моменти и поактуелни од ФБ профилите. Па како и во светот, така и кај нас, Инстаграм стана една интересна борба помеѓу брендовите во Македонија.

Викендов прочепкавме по Инстаграм, и ги издвоивме најдобрите профили во нашата држава. Можеби ќе речете дека сме малку пристрасни кон одредени брендови, но ние ќе пробаме да ве увериме дека со право сме ги одбрале токму нив.

Проверете ја најдобрата шестка и веднаш заследувајте –

BOZINOVSKI WATCHES & JEWELRY

SIGNORI

The ultimate light weight summer suit, composed of fine linen and bamboo. #SkyBlue #Luxury ⚜SIGNORI

A post shared by SIGNORI (@signori_mk) on

Business Class #WoolCashmere ⚜️SIGNORI

A post shared by SIGNORI (@signori_mk) on

Doubled Down #PetrolBlue #Super150s⚜SIGNORI

A post shared by SIGNORI (@signori_mk) on

Polleo Sport Makedonija

Како почнува вашиот ден? 😀 @nikoleta_nina #garmin #zoeleggings #everlast #PolleoTeamMK

A post shared by Polleo Sport Makedonija (@polleosport.mk) on

Rest days are off 🙂 #Repost @mirko_projectfitmk (@get_repost) ・・・ Know your limitations & then defy them. #polleosportmk #PolleoTeamMK #noexcuses #projectfitmk #projectfitmkteam #ifbbpro #ifbbproleague #skopje

A post shared by Polleo Sport Makedonija (@polleosport.mk) on

Zlaten Dab

Мои Рецепти

Појадок #делимано #моирецепти #delimano #delicious

A post shared by Мои Рецепти (@moirecepti) on

Delimano е @dormeomk за бургери.

A post shared by Мои Рецепти (@moirecepti) on

И најдоброто за крај 🙂

Friday.mk

 

За авторот

Пјер