Селебрити

Најлошите фризури во фудбалската историја

Напишано од martin

За време на фудбалскиот натпревар помеѓу Џенова и Удинезе се појави една навистина интересна слика од нашиот репрезентативец Горан Пандев од неговата фризура која стана хит во јавноста. Фудбалерите често знаат да ескпериментираат со нивните фризури, што значи дека често знаат и да згрешат. Погледнете ги досега најлошите фризури во светот на фудбалот.

За авторот

martin