Љубов

Неколку Валентајн предлози од Friday.mk за Вашата дама

Напишано од martin

Денот на Вљубените или познат како Валентајн е одлична можност да подарите некој убав и уникатен поклон за вашата поубава половина. Па поради тоа што за два дена е Валентајн, а вие сеуште не знаете што да купите, нашиот тим во соработка со Fashion Group се реши да одвои неколку предлози за вас од брендовите Mango, Parfois и Women’s Secret.

На оваа листа може да се најдат доста идеи за поклон за вашата дама и нормално, за сечиј буџет. Од накит, аксесоари, чанти и чевли, па се до долна облека.

Подарете љубов и направете некој да се чуствува убаво. Целата листа со поклони може да ја видите на следниот ЛИНК.

За авторот

martin