Луксуз

Одблиску со најлуксузната јахта во светот – Galactica Super Nova

Барате преубав базен, шест раскошни спални соби и приватно кино? Тогаш јахтата Galactica Super Nova е измислена за вас. 🙂

Кога мислиме на раскош и луксуз, тогаш дефинитивно мислиме на нешто вакво. Galactica Super Nova е јахтата која е направена по нарачка и е посветена да го имате секое поморско задоволство кое што го посакувате. Затоа господа, повелете на јахтата да разгледаме наоколу!

За авторот

Нино

Нино е алфа и омега за техничкиот дел, неговата работа е одржувањето на моторот кој го движи Friday. Кога не работи на Friday обично дизајнира сајтови во Why Not Communications, прописно навлечен на сите серии кои вклучуваат магии и змејови обожава кафе и музика. Доколку нешто не функционира на Friday како би требало или вашиот банер доцни со поставување тој е човекот кој би требало да го обвините :)