Омилени места

Play Cafe во Скопје Сити Мол е новиот Cashback партнер

Напишано од martin

Популарниот бар Play Cafe, лоциран во Skopje City Mall нуди одлични дневни промоции на врвно кафе и природни цедени сокови. Среда е ден предвиден за голем избор на освежители алкохолни и безалкохолни коктели по промотивни цени. Четврток, традиционално, е ден на пивото во Play cafe, со одлична понуда на пиво и гратис мезе. Во Play cafe освежете се со најдобриот сладолед во градот, изработен по врвна рецептура, а не заборавајте да ги пробате нашите американски палачинки за кои сите зборуваат. Вистинско место за уживање во градот, со грижливо одбран музички избор и одлична услуга.

Отсега и во Play Cafe благодарение на Cashback World ќе можете да уживате, а воедно и да заработите 3 % Cashback и 4 Shopping Points.

За авторот

martin