Троши

Предлог машки поклони за новогодишниот период

Напишано од martin

Конечно ни пристигна новогодишниот период. Период на изненадувања, подароци, забави и шетање. Кога станува збор за купување на подарок за еден маж, понекогаш знае да биде доста едноставно, но не секогаш. За да ви олесниме најпрво започнете со оние работи кои му се потребни на еден маж.

Поклонот многу зависи од стилот на еден господин. Пред да започнете да гледате поклони, најпрво видите, што мажот навистина сака. Кај некои тоа е музика, спорт, уметност, автомобил, гардероба и слично. Еве неколку наши предлози кои ние денеска ги одвоивме.

За оние кои сакаат часовници

Ако на личноста која и купувате поклон, сака часовници, нема да има потреба многу да барате, бидејќи ние имаме предлог за вас, а тоа е Hamilton AUTO CHRONO JAZZMASTER часовникот кој може да го најдете во салоните на Божиновски часовници и накит.

За оние кои сакаат да носат ексклузивен накит

За оние кои го сакаат накитот како моден додаток, тогаш ви претставуваме една алка и ланче од брендот Calvin Klein кои може да ги најдете во салоните на Божиновски часовници и накит.

За оние кои сакааат ексклузивни инструменти за пишување

Дали знаете дека среќата се крие во малите работи? Тогаш нема подобар поклон за еден модерен господин од ексклузивно пенкало за пишување од брендот Montblanc. Montblanc M налив перото може да го најдете во салоните на Божиновски часовници и накит.

За оние кои сакаат изненадувања

Бидете секогаш оригинални и изненадете ги вашите блиски. Единствено и ексклузивно во Божиновски можете да купите вредносен ваучер во вид на вистински дијамант. Вредноста на дијамантот односно ваучерот може да биде по ваша желба, а вашите најмили можат да одлучат дали да го заменат за некој производ или едноставно да го задржат својот скапоцен камен.

 

За авторот

martin