Мода

Replay кампања за есен/зима 2017

Напишано од martin

Италијанскиот премиум бренд Replay ја претстави својата нова кампања за есен/зима 2017 под името “Rebels&Heroes”. Најатрактивните парчиња во колекцијата се од најквалитетниот тексас и кожа.

За авторот

martin