Задолжително

Што беше најчитано на Friday.mk за 2016 година?

Напишано од Нино

Погледнете што беше најчитано на вашиот омилен машки сајт за 2016-та година!

Новата девојка на C. Ronaldo изгледа ненормално добро

cristiano-ronaldo-cassandra-davis-810x487

Кој момент најмногу ја тера жената да мисли на секс!

sex-orgasms-fitness-800x534

10 машки кратки фризури кои се актуелни и во ладните месеци

a57670a0a08b15f658987173fbd3d38f

7 најсекси машки парфеми со исто толку фраерски пакувања

versace-pour-homme-oud-noir-for-men

Не се знае дали имало подобра бела патика до сега

nike_jordangalaxy_whitegmlightbrown_7_1024x1024-810x539

 

За авторот

Нино

Нино е алфа и омега за техничкиот дел, неговата работа е одржувањето на моторот кој го движи Friday. Кога не работи на Friday обично дизајнира сајтови во Why Not Communications, прописно навлечен на сите серии кои вклучуваат магии и змејови обожава кафе и музика. Доколку нешто не функционира на Friday како би требало или вашиот банер доцни со поставување тој е човекот кој би требало да го обвините :)