Забава

Што гледаат најмногу мажите на сајтовите за возрасни?

Напишано од martin

Популарниот сајт за возрасни „Pornhub“ ги објави најбараните поими што мажите ги пребарувале во 2017-та. Ова е еден од најпознатите сајтови од ваков тип. Она што е многу интересен податок е тоа што дури 360 % пораснала посетеноста на жените оваа година.

Најбараните поими кои мажите ги барале на сајтовите за возрасни

 • Порно филмови за жени
 • Рик и морти
 • Фиџет спинери
 • 1080
 • АСМР
 • Хентаи
 • Чирлидерки

Што се однесува на категориите, еве кои се најбарани

 • Лезбејки
 • Хентаи
 • Милф
 • Тинејџерки
 • Јапонки
 • Масажа
 • Анал
 • Црнкињи
 • Overwatch

За авторот

martin

1 Коментар