+18

Спремете се, следат најзгодните каубојки

Познатите девојки или ангели на Victoria’s Secret пристигнаа во Колорадо да се сликаат во каубојки костуми кои ќе бидат за новиот каталог. Станува збор за манекенките Jasmine Tookes, Josephine Skriver, Martha Hunt, Sara Sampaio и Stella Maxwell.

За авторот

martin