Стил

За мажите кои сакаат да изгледаат елегантно оваа зима! Квалитетни, кожни чевли кои сами може да си ги дизајнирате!

Напишано од martin

Мажите кои водат грижа за својот изглед и стил, можете да ги препознаете најмногу по чевлите кои ги носат. Тие се олицетворение на добриот вкус. Кожните машки чевли се синоним за мода која никогаш не поминува и 100 % квалитет. Бидете господин, на кој сите ќе му завидуваат поради добрите чевли.

Кафени кожни чевли кои се направени од 100 % природна кожа. Овој модел можете да го носите во повеќе прилики, од неформални, до свечени моменти. Произведени се од македонскиот бренд DIAS Shoes & Bags!

Сите погледи нека бидат свртени кон вашите чевли, тоа ќе го постигнете со овој модел. Одберете црна, кафена или некоја друга боја која ви е вас омилена. Овој тип на чевли се произведени од македонскиот бренд DIAS Shoes & Bags!

Сакате елегантен стил и светли бои? Тогаш овој модел е нашиот предлог за вас. Одлично стои на секојдневните комбинации, а воедно е доста удобен. Овој модел е произведен од македонскиот бренд DIAS Shoes & Bags!

Ова се само неколку модели од асортиманот на брендот DIAS Shoes & Bags кој е познат по тоа што ја нуди можноста сами да си ги дизајнирате своите чевли и чанти. За повеќе модели на чевли, чанти и аксесоари, посете ги нивните Фејсбук и Инстаграм фан страни или пак јавете се на 078/399-858 и закажете си ја вашата консултација.

За авторот

martin