Мода

За оние кои сакаат секогаш да остават силен впечаток – Gucci мокасини

Напишано од martin

Еден од најпопуларните брендови на светот често знае да уникатен начин да ги изненади своите купувачи, а тоа го докажа и овој пат. Станува збор за едноставни мокасини кои зрачат со огромна доза на естетика. Тие се познати под називот Jordaan logo embroidered loafers, а украсени се со логото на брендот со позадина која има дезен на леопард. Имате ли храброст да ги носите овие мокасини?

За авторот

martin