+18

Запознајте се со новата девојка на Леонардо Ди Каприо

Напишано од martin

Постојат мажи кои сакаат плавуши, постојат мажи кои сакаат манекенки, а постојат и мажи кои сакаат плави манекенки. Еден од нив е Леонардо Ди Каприо. Мора да признаеме дека Лео знае што сака и доста малку му требаше да заборави на Нина Агдал, и да започне нова љубовна авантура со преубавата Лорена Рае.

За авторот

martin