Мода

Zara колекција за пролет/лето 2018

Станува збор за една разнобојна и разновидна колекција која е креирана да донесе свежина во вашиот изглед. Во оваа колекција ќе можете да видите маици, капути, кошули, шорцеви и јакни, па секој ќе може да најде нешто што му одговара. Брендот Zara мора да признаеме дека во оваа колекција навистина се потрудил да вметне повеќе светли бои со што одлично ќе се вклопите во летните и пролетни денови.

За авторот

martin