Одржување

Заводлива кампања на Paco Rabanne

Напишано од martin

Португалскиот манекен кој ни пристигнува Франциско Енрикес е новото заштитно лице на еден од најдобрите парфеми во светот. Pure XS парфемот претставува мешавина од ѓумбир, цимет и ванила. Во желба да прикажат сензуалност кај овој парфем, компанијата креираше реклама која е навистина заводлива и моќна. Погледнете ја!

За авторот

martin