Задолжително

10 машки модни аксесоари кои секогаш ќе бидат во мода

Напишано од Пјер

Пред некој ден објавивмe една интересна листа на машки аксесоари според еден реномиран сајт. Денес објавуваме нова, од 10 видови машки аксесоари кои никогаш нема да ја изгубат популарноста. Листата е скроз точна, а нашиот тим посебно знаечење дава на рачниот часовник, кожните моменти, и секако наочарите.

Можеме слободно да кажеме дека оваа листа е задолжителна за секој современ модерен маж, кој да не се лажеме, мора да ги има сите 10 аксесоари во неговиот моден репертоар. Ајде немора 10, ама барем 7 🙂

Добри класични наочари

Men's Classic Sunglasses

RAY-BAN Original Wayfarer Acetate Sunglasses - Click to buy OLIVER PEOPLES Braedon Aviator-Style Acetate And Gold-Tone Polarised Sunglasses - Click to buy PERSOL 3114-S collezione suprema aviator sunglasses - Click to buy TOM FORD FT0248 HENRY SUNGLASSES - Click to buy

Кожен новчаник (одма посетете го FridayShop)

Men's Classic Leather Billfold Wallets

Aspinal of London Billfold Wallet - Click to buy A.P.C. LONDON BIFOLD WALLET - Click to buy DUNHILL Boston Full-Grain Leather Billfold Wallet - Click to buy MULBERRY Full-Grain Leather Billfold Wallet - Click to buy

Рачен часовник (одма посетете го FridayShop)

skk

Кожен каиш

Men's Classic Belts

reiss THEO GRAINED LEATHER BELT - Click to buy HUGO BOSS Barnabie leather belt - Click to buy POLO RALPH LAUREN 3cm Dark-Brown Leather Belt - Click to buy ted baker REVA Reversible textured leather belt - Click to buy

Бело марамче (одма посетете го FridayShop)

Men's White Pocket Squares

ct White silk evening pocket square - Click to buy suitsupply WHITE POCKET SQUARE - Click to buy TURNBULL & ASSER Silk Pocket Square - Click to buy DRAKE'S Silk-Twill Pocket Square - Click to buy

Кожна чанта (одма посетете го FridayShop)

Men's Leather Holdall/Weekender Bags

 

 

John Lewis Tokyo Leather Holdall - Click to buy M&S COLLECTION Pebble Grain Leather Holdall - Click to buy Aspinal of London Harrison Small Weekender - Click to buy MULBERRY Clipper Leather Holdall - Click to buy

Сребрени манжетни (одма посетете го FridayShop)

Men's Silver Cufflinks

Hammond & Co. by Patrick Grant Silver textured circular cufflinks - Click to buy John Lewis Laser Engraved Cufflinks - Click to buy Alice Made This Edward cufflinks - Click to buy LANVIN Brushed Silver-Tone Cufflinks - Click to buy

Летно капче

Men's Baseball Caps

REIGNING CHAMP 6-PANEL CAP - Click to buy WOOD WOOD LOW PROFILE CAP - Click to buy topman Khaki Curved Peak Cap - Click to buy EBBETS FIELD FLANNELS Cotton-Twill Baseball Cap - Click to buy

Кариран шал

Men's Tartan Scarves

jaeger Wool Highlight Check Scarf - Click to buy John Lewis Richmond Cashmink Check Scarf - Click to buy BURBERRY Giant check cashmere scarf - Click to buy Johnstons of Elgin Cashmere Scarf - Click to buy

Кожни ракавици

Men's Leather Gloves

За авторот

Пјер