Троши

5 машки парфеми кои беа најголем хит за 2017 година

Напишано од martin

Моќни, лесни, за преку ноќ или за преку ден, за свечени или секојдневни прилики. Овие 5 парфеми беа најпопуларни кај мажите во 2017 година. Кој е вашиот фаворит?

За авторот

martin