Одржување

5 предлог секси парфеми/колонски води за лето со стил

Напишано од Пјер
Сите добро знаеме дека девојките обожаваат момци кои мирисаат добро. А доколку имате ваш заштитен мирис на колонска вода, тогаш пола работа сте ја завршиле во животот.
get

Едно истражување на професорот Craig Roberts од University of Liverpool, дава резултат кој само ја потврдува теоријата која говори дека наоѓањето на вистинската колонска која одговара на вашата кожа, ја зголемува вашата самодоверба, и ве прави поатрактивен во очите на понежниот пол. Групата мажи кои биле дел од ова истражување, и кои ги користеле омилените ароми на колонска вода, има краен резултат по кој секој современ маж цели. Висока самодоверба, секси чувство, и сигурен резултат кај девојките.

Во продолжение 5 предлог секси колонски води, за кои вреди да се испразни вашата плата.

Colonia Mirra, Acqua di Parma

505083125_1_TableTop1

Citizen X, Ex Nihilo

unnamed

Amazingreen, Comme des Garçons

816714_in_xl

Santal 33, Le Labo

501227471_1_TableTop

Black Leather, CLEAN

product-detail-page_790x738_fragrance_mensblackleather

 

За авторот

Пјер