Стил

5 смарт кежуал понеделнички комбинации од инстаграм тимот на Friday

Напишано од Пјер

Да пробаме да го развеселиме овој понеделник со неколку смарт кежуал модни комбинации од Инстаграм профилот на Friday.mk.

Украдете некоја идеа за неделава, и не заборавајте да не заследите уште веднаш.

За авторот

Пјер