Апликации

6 машки модни магазини со прејаки Инстаграм профили

Напишано од Пјер

Модните машки познати магазини се секојдневна инспирација на тимот на Friday.mk. Покрај тоа што ги читаме нивните онлине статии на дневна база, гледаме од време навреме е да купиме некое печатено издание. Покрај нивните статии, она што тие перфектно добро го работат, се и нивните Инстаграм профили.

Во продолжение најдобрата 6ка во светот, која задолжително мора да се следи на Инстаграм.  Најфраерскиот профил е прв на листата 🙂

Friday.mk

GQ

Oh, what a night. #GQMOTY

A post shared by GQ (@gq) on

AskMen

#MondayMotivation Set Goals That Scare You And Excite You At The Same Time ✨photo by @proprpostur

A post shared by AskMen (@askmen) on

Each one teach one 😍 | 📷 @glackster

A post shared by AskMen (@askmen) on

Happy Birthday Jay 🌹

A post shared by AskMen (@askmen) on

Men’s Health

@prideofgypsies is #dadgoals. (📷: @damianbennettphoto)

A post shared by Men's Health (@menshealthmag) on

MR PORTER

The Rake magazine

За авторот

Пјер