+18

Alessandra Ambrosio во нова секси бикини фотосесија

Напишано од Mr. N

Кога најпопуларниот ангел на Victoria’s Secret ја заврши својата прекрасна кариера во 2017 година,после две децении со нејзиниот бикини бренд, публиката откри дека Alessandra Ambrosio не ја занимава само манекенство.

Секако, една од најпопуларните манекенки во светот направи милиони соработувајќи со познати брендови од типот на Calvin Klein, Guess, VS.

Но, најновото нешто што го дознавме за Alessandra е дека создава нова линија на бикини во соработка со нејзините девојки Aline Ambrosio и Gisele Cória.

Исплакнете очи на 37-годишната Бразилска убавица

View this post on Instagram

Vênus on Earth ♀ . www.galfloripa.com | www.galfloripa.com.br

A post shared by GAL Floripa (@galfloripa) on

За авторот

Mr. N