Селебрити

Анџелина Џоли во врска со Мики Рурк?!

Напишано од The Gentleman

Познатата и преубава Анџелина Џоли според светксите медиуми има нов дечко. И тоа не е било кој.

Според нив Анџелина е во врска со Мики Рурк, познатиот холивудски глумец.

Доколку е сето ова вистина, дефинитивно убавите круши, “свињите” ги јадат.

Фото: Getty Images

LOS ANGELES, CA – JANUARY 25: (L-R) Actors Angelina Jolie, Mickey Rourke and Brad Pitt in the audience at the 15th Annual Screen Actors Guild Awards held at the Shrine Auditorium on January 25, 2009 in Los Angeles, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images)

За авторот

The Gentleman