Селебрити

Анџелина Џоли – жена која зрачи со сексипил

Напишано од Пјер

Без разлика на сите скандали, депресии, разводи, Анџелина Џоли зрачи со сексипил. Погледнете ги фотографиите во прилог.

 

За авторот

Пјер