Селебрити

Бекамови се во Италија каде Дејвид повторно е во центарот на вниманието

Напишано од Mr. N

Бекамови се на одмор во Италија, во областа Puglia.

А како што пред некоја недела Бекамови беа хит на Инстаграм со веридбата на најстариот син, и со фармерската мода на Дејвид кој сите не остави без зборови, така и оваа недела имаме нешто ново на тема Бекамови.

Една слика се појави каде Бекам вози велосипед во летно модно издание кое мораме да ви го споделиме.

Вистинска инспирација во секој поглед –

View this post on Instagram

Becks, in a bucket hat, on a bike embodies a certain kind of DILF energy we can't help but endorse. Photo: Backgrid

A post shared by Esquire (@esquire) on

DL_Multifresh_300x250.jpg

За авторот

Mr. N