+18

Белен Родригез најсексипилната трудница (ФОТО)

Напишано од The Gentleman

Аргентинката која живее во Италија, Белен Родригез, го чека своето второ дете, но овој пат не од Стефане Де МАртини, туку од речиси 10 години помладиот Антонио Спиналбесе.

На одморот на Малдиви, таа го истакна своето “вајано” тело и покажа како треба да се изгледа. Преубавата Белен, можеме слободно да ја прогласиме за најсексипилната трудница, но и жена генерално.

За авторот

The Gentleman