Селебрити Стил

Бред Пит и Лео блеснаа на црвениот тепих во Кан

Напишано од Mr. N

Најновиот филм на Квентин Тарантино „Once Upon A Time In Hollywood“ синоќа имаше премиера на Канскиот филмски фестивал.

Ѕвездите на филмот, Бред Пит  и Леонардо Дикаприо , заедно со режисерот Квентин Тарантино пристигнаа на црвениот тепих со стил, засенувајќи ги сите присутни, вклучувајќи ги нивните прекрасни колешки Маргот Роби и Дакота Фенинг, како и сопругата на Тарантино, Даниела Пик.

 

За авторот

Mr. N