Мода

Converse со уште еден одличен модел на патика-чизма

Директно од нивната Urban Utility палета на зимски модели опремени со одлични функции за ладното и неповолно време, новите CONVERSE UTILITY JUMP BOOT се позиционирани високо на листата за најпосакувани зимски обувки за оваа сезона.

За авторот

martin