Стил

Да ве запознаеме со новата есенска колекција на Pull & Bear, Urban Collection 2019

Напишано од Mr. M

Брендот Pull & Bear ја претстави својата нова Urban колекција за есен/зима 2019 година. Фокусирајќи се на современиот стил, софистицирани модни парчиња доаѓаат заедно со фокус на деталите.

Станува збор за разновидна колекција која е наменета за секојдневно носење.

Брендот Pull & Bear е еден од најпопуларните кај нас особено за мажите бидејќи нудат фраерски парчиња по добра цена.

 

За авторот

Mr. M