Селебрити

Дали знаевте дека Џеф Хорначек има прекрасна ќерка?

Напишано од Mr. N

Abby Hornacek е вистинска бомба.

Ќерката на некогашниот играч на Јута Џез, Џеф Хорначек, има со што да се пофали. Неговата ќерка е висока плава убавица, која има и одличен Инстаграм профил.

Плус ја бива и за кошарка….

View this post on Instagram

Take me out to the ball game ⚾️

A post shared by Abby Hornacek (@abbyhornacek) on

View this post on Instagram

🌵

A post shared by Abby Hornacek (@abbyhornacek) on

View this post on Instagram

Bryce Canyon 🧡

A post shared by Abby Hornacek (@abbyhornacek) on

DL_Multifresh_300x250.jpg

За авторот

Mr. N