Селебрити

Дечкото е без грешка, украдете ја оваа модна комбинација и нема да згрешите

Напишано од martin

Премиерата на филмот “Deadpool 2” е еден од поголемите настани деновиве. Поради тоа актерот Рајан Рејнолдс пристигнал во Лондон. Она што на сите им остави голем впечаток е дефинитивно неговиот изглед. Лежерно, кежуал, а сепак многу впечатливо. Многу често може да се направи грешка кога станува збор за кежуал стилот, но кај Релнодс дефинитивно нема да згрешите.

За авторот

martin