+18

Деми Роуз ги излуде фановите на Инстаграм

Напишано од The Gentleman

Познатата британска старлета ги излуде своите следачи на Инстаграм објавувајќи серија провокативни фотографии.

Уживајте во нејзината колекција а сите кои не ја следите ОДМА заследетете ја.

View this post on Instagram

Happy girl 🥰

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

View this post on Instagram

♥️♠️♥️

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

View this post on Instagram

I love me enough for the both of us💕 @lolo_creativ

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

За авторот

The Gentleman