Стил Троши

DIAS СО BLACK FRIDAY АКЦИЈА – ЗГРАПЧИ ГИ ОМИЛЕНИТЕ ЧЕВЛИ

Напишано од Mr. M

Секоја година, крајот на месец ноември е омилениот период за шопинг на сите од нас, поради тоа што започнуваат големите Black Friday попусти. Black Friday постои уште од далечната 1932 година, а денеска е глобално популарен низ целиот.

Пред нас е празничниот период кога сите сакаме да се подновиме со некое парче гардероба, па затоа овој период е идеален за шопинг. Денеска ќе зборуваме за чевлите и ќе ви дадеме неколку кратки насоки каде може да најдете високо квалитетни чевли по одлични цени.

Македонскиот бренд за чевли DIAS од 26.11.2019 до 02.12.2019 ја започнува својата голема Black Friday акција каде што омилените и најпродаваните модели на чевли ќе ги најдете по одлична цена. Од брендот ни откриваат дека изборот на чевли кои се дел од оваа акција е огромен, а попустите се вистински и реални и ќе се движат од 40 % до 60 %.

Ние Ви откриваме ексклузивно некои од моделите кои можете да ги зграпчите за магични цени. Затоа не чекајте и посетете го нивниот продажен салон или порачајте ги онлајн на телефонскиот број, 071553168.

DL_Multifresh_300x250.jpg

За авторот

Mr. M