Архитектура Омилени места

Дрвена кабина совршена за бегство со вашите најсакани

Напишано од Mr. N

Дрвена кабина овозможена од страна на Данската пиварница Карлсберг, совршена за бегство во природа со вашите пријатели или најсакани. Добра идеа, која дефинитивно треба да ја испробате во нашата земја.

За авторот

Mr. N