Селебрити

Џеј Ло во костим за капење (ФОТО)

Напишано од Пјер

Џеј Ло и Алекс Родригез кои се верија пред неколку дена, сега уживаат на плажа. Џеј Ло изгледа феноменално во костим за капење додека Алекс ужива во пура.

Погледнете ја Џеј Ло како изгледа:

За авторот

Пјер