+18

Џенифер Анистон и на 51 година изгледа провокативно!

Напишано од Mr. M

Една од најпознатите жени и актерки во светот, Џенифер Анистон го прослави својот 51ви роденден на 11 февруари. Покрај тоа што доби илјадници и илјадници честитки од целиот свет, таа доби уште повеќе комплименти за физичкиот изглед. На нејзиниот инстаграм профил, таа сподели неколку првокативни фотографии кои вреди да се погледнат.

За авторот

Mr. M