+18

Џенифер Лопез е совршена во бикини

Напишано од Mr. N

Џенифер Лопез се уште важи за една од најзгодните пејачки во светот.

Додека летото се уште трае, Џеј Ло се соблече во бикини и по којзнае кој пат ги распамети сите.

Задникот на пејачката вреди 27 милиони долари, а таа и овојпат покажа со што располага, па за само 17 часа собра 2 милиони лајкови на Инстаграм.

View this post on Instagram

I ♥️summertime #julybaby #leoseason 📸 by: @lacarba

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

За авторот

Mr. N