Селебрити Стил

Едноставно, а впечатливо- Лиам Хемсворт во перфектен кежуал стил

Напишано од Mr. M

Познатиот холивудски актер повторно покажа како со едноставен избор на гардероба, вие можете да изгедате впечатливо. Не е случајно што тој е еден омилените актери на женската публика.

Лиам Хемсворт е познат по неговиот животен стил. Погледнете ја неговата едноставна модна комбинација која што заслушува да ја споделиме…

За авторот

Mr. M